Головна | Реєстрація | Вхід | RSS



























Вівторок, 18.06.2019, 16:27

Солонянська
середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів
Солонянської районної ради Дніпропетровської області

сайт заступника
директора школи з НВР
Бондар
Вікторії Олександрівни


























































 

Моя Україна -
Єдина Країна
Меню сайту
Статистика
» Зареєструвалось на сайті
Всього: 1065
» Із них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 0
Користувачів: 1060

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[Хто сьогодні нас відвідав?]

Форма входа
Ресурсний центр
Солонянщини
  • СШЛНІТ
  • Солонянський РНМК
  • Відділ освіти
  • СМС (Солонянська Мережева Спільнота)
  • *****
  • РМО вчителів біології та хімії
  • РМО вчителів географії
  • РМО вчителів іноземної мови
  • РМО вчителів інформатики
  • РМО вчителів курсу "Основи здоров'я"
  • РМО вчителів курсу "Захист Вітчизни"
  • РМО вчителів математики
  • РМО вчителів музичного мистецтва
  • РМО вчителів образотворчого мистецтва
  • РМО вчителів початкових класів
  • РМО вчителів російської мови
  • РМО вчителів суспільствознавства
  • РМО вчителів трудового навчання
  • РМО вчителів української мови та літератури
  • РМО вчителів фізики
  • РМО вчителів фізкультури
  • *****
  • Психологічна служба
  • Сайт логопеда
  • Виховна робота
  • Відзначаємо подію
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Головна » 2012 » Грудень » 13 » Очний тур районних олімпіад
    10:11
    Очний тур районних олімпіад
    У суботу, 15 грудня 2012 року, на базі комунального закладу освіти "Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області" відбудуться районні олімпіади (очний тур) із:
    • англійської мови (8-11 класи) - кабінети №9, 10, 11, 12;
    • правознавства (9-11 класи) - кабінет №14;
    • трудового навчання (9, 11 класи) - кабінети №6, 7, 13;
    • екології  - кабінет №8.


      Для участі в очному турі районних олімпіад запрошуються наступні учні нашої школи:
    • Татара Діана (8А клас) - англійська мова (вчитель англійської мови Дубовик Ю.П.);
    • Бондарук Лілія (9А клас) - англійська мова (вчитель англійської мови Величко Л.А.);
    • Пономаренко Яніна (9А клас) - англійська мова (вчитель англійської мови Величко Л.А.);
    • Величко Дар'я (10Б клас) - англійська мова (вчитель англійської мови Могильна Н.І.);
    • Явдошляр Юлія (10Б клас) - англійська мова (вчитель англійської мови Могильна Н.І.);
    • Головій Тарас (10Б клас) - правознавство (вчитель правознавства Черевата Н.А.);
    • Кучеренко Ігор (11А клас) - правознавство (вчитель правознавства Черевата Н.А.);
    • Перепелиця Володимир (9А клас) - трудове навчання (вчитель трудового навчання Найда М.М.);
    • Кузьмук Катерина (11Б клас) - трудове навчання (вчитель трудового навчання Сангул О.Є.);
    • Семичев Сергій (11Б клас) - трудове навчання (вчитель трудового навчання Найда М.М.);
    • Музика Ольга, Гречана Юлія (10А клас) - екологія (вчитель біології Лаврінець О.О.). 
      Початок олімпіади о 09.00 год.

    Переглядів: 340 | Додав: Viktoriya | Теги: трудове навчання, районна олімпіада, правознавство, англійська | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Цінуємо свій час
    Пошук
    Наші будні
    А чи знаєте Ви, що?... (спортивна тематика)

    Максимальная скорость человека в рывке при беге — 48,678 км/ч.

    Календар
    «  Грудень 2012  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31
    Архів записів
    Друзі сайту
    Освітній портал Дніпропетровщини













    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz