Головна | Реєстрація | Вхід | RSS



























Четвер, 20.06.2019, 10:09

Солонянська
середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів
Солонянської районної ради Дніпропетровської області

сайт заступника
директора школи з НВР
Бондар
Вікторії Олександрівни


























































 

Моя Україна -
Єдина Країна
Меню сайту
Статистика
» Зареєструвалось на сайті
Всього: 1065
» Із них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 0
Користувачів: 1060

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[Хто сьогодні нас відвідав?]

Форма входа
Ресурсний центр
Солонянщини
  • СШЛНІТ
  • Солонянський РНМК
  • Відділ освіти
  • СМС (Солонянська Мережева Спільнота)
  • *****
  • РМО вчителів біології та хімії
  • РМО вчителів географії
  • РМО вчителів іноземної мови
  • РМО вчителів інформатики
  • РМО вчителів курсу "Основи здоров'я"
  • РМО вчителів курсу "Захист Вітчизни"
  • РМО вчителів математики
  • РМО вчителів музичного мистецтва
  • РМО вчителів образотворчого мистецтва
  • РМО вчителів початкових класів
  • РМО вчителів російської мови
  • РМО вчителів суспільствознавства
  • РМО вчителів трудового навчання
  • РМО вчителів української мови та літератури
  • РМО вчителів фізики
  • РМО вчителів фізкультури
  • *****
  • Психологічна служба
  • Сайт логопеда
  • Виховна робота
  • Відзначаємо подію
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Головна » 2013 » Листопад » 8 » Районні олімпіади
    11:41
    Районні олімпіади
    09 листопада 2013 року на базі Солонянської середньої загальноосвітньої школи №1 відбудуться районні олімпіади:
    • відбірковий тур:
    • математика - 6 клас - кабінет №10;
    • математика - 7 клас - кабінет №11;
    • математика - 8 клас - кабінет №26;
    • математика - 9 клас - кабінет №27;
    • математика - 10 -11 класи - кабінет №28;
    • трудове навчання - дівчата - кабінет №6;
    • трудове навчання - хлопці - кабінет №7;
    • очний тур:
    • екологія - 11 клас - кабінет №8;
    • біологія - 8-11 класи - кабінет №9;
    • географія - 7-9 класи - кабінет №13;
    • географія - 10-11 класи - кабінет №14.
    На очний тур з географії запрошуються наступні учні:
    • Полякова Катерина
    • Сичова Олександра
    • Гапоненко Вікторія
    • Папченко Марія
    • Олійник Олександр
    • Кравченко Іван
    • Соловей Ростислав
    На очний тур з біології запрошуються наступні учні:
    • Перепелиця Анна
    • Папченко Марія
    • Олійник Олександр
    • Музика Ольга
    • Явдошляр Юлія
    •  
      Список учнів на олімпіаду з математики, трудового навчання, екології - згідно поданої заявки.
    Переглядів: 384 | Додав: Viktoriya | Теги: труди, екологія, біологія, Географія, математика, олімпіада | Рейтинг: 5.0/2
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Цінуємо свій час
    Пошук
    Наші будні
    А чи знаєте Ви, що?... (спортивна тематика)

    Более 6 миллионов украинских жителей считают футбольный клуб «Шахтёр» символом Украины.

    Календар
    «  Листопад 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
        123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    252627282930
    Архів записів
    Друзі сайту
    Освітній портал Дніпропетровщини













    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz