Головна | Реєстрація | Вхід | RSS



























Четвер, 20.06.2019, 02:22

Солонянська
середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів
Солонянської районної ради Дніпропетровської області

сайт заступника
директора школи з НВР
Бондар
Вікторії Олександрівни


























































 

Моя Україна -
Єдина Країна
Меню сайту
Статистика
» Зареєструвалось на сайті
Всього: 1065
» Із них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 0
Користувачів: 1060

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[Хто сьогодні нас відвідав?]

Форма входа
Ресурсний центр
Солонянщини
  • СШЛНІТ
  • Солонянський РНМК
  • Відділ освіти
  • СМС (Солонянська Мережева Спільнота)
  • *****
  • РМО вчителів біології та хімії
  • РМО вчителів географії
  • РМО вчителів іноземної мови
  • РМО вчителів інформатики
  • РМО вчителів курсу "Основи здоров'я"
  • РМО вчителів курсу "Захист Вітчизни"
  • РМО вчителів математики
  • РМО вчителів музичного мистецтва
  • РМО вчителів образотворчого мистецтва
  • РМО вчителів початкових класів
  • РМО вчителів російської мови
  • РМО вчителів суспільствознавства
  • РМО вчителів трудового навчання
  • РМО вчителів української мови та літератури
  • РМО вчителів фізики
  • РМО вчителів фізкультури
  • *****
  • Психологічна служба
  • Сайт логопеда
  • Виховна робота
  • Відзначаємо подію
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Головна » 2011 » Листопад » 9 » Учасники очного туру ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
    18:20
    Учасники очного туру ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
    Список учнів Солонянської СШ №1
    учасників очного туру районних олімпіад
     
    Українська мова
    8 клас  - Пономаренко Яніна
    9 клас - Музика Ольга, Явдошляр Юлія
    10 клас - Антонюк Єлизавета
    11 клас - Валява Анастасія
     
    Російська мова
    11 клас - Сафронова Анастасія
     
    Математика
    6 клас - Гапоненко Вікторія, Шестак Світлана
    7 клас - Татара Діана
    8 клас - Кравченко Іван
    10 клас - Антонюк Єлизавета
    11-й клас - Золота Єлизавета, Колосова Анна
     
    Географія
    9 клас - Головій Тарас
    10 клас - Кучеренко Ігор
    11 клас - Макаревич Златослава
     
    Фізика
    7 клас - Лобаченко Олександр
    8 клас - Кравченко Іван
    9 клас - Зеленін Вадим
    10 клас - Макієвський Юрій
    11 клас - Циганок Олег
     
    Англійська мова
    8 клас - Пономаренко Яніна
    9 клас - Музика Ольга, Явдошляр Юлія
    11 клас - Шевчук Марина, Золота Єлизавета
     
    Економіка
    9 клас - Ковалевський Ігор
    10 клас - Шепілов Ярослав, Янчук Діана
    11 клас - Золота Єлизавета
     
    Історія
    11 клас - Лященко Юлія, Шевчук Марина
     
    Правознавство
    9 клас - Головій Тарас, Явдошляр Юлія
    10 клас - Кучеренко Ігор, Богун Марина
    11 клас - Золота Єлизавета
     
    Трудове навчання
    11 клас - Копиленко Неля, Костюк Антон
     
    Хімія
    9 клас - Музика Ольга, Явдошляр Юлія
    11 клас - Кіприч Альона, Циганок Олег
     
    Біологія
    9 клас - Явдошляр Юлія
    10 клас - Євсюкова Марина, Денисенко Карина
    11 клас - Циганок Олег
     
    Інформатика
    10 клас - Кучеренко Ігор
     
    Переглядів: 386 | Додав: Elena01 | Теги: переможці, школа, олімпіада | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Цінуємо свій час
    Пошук
    Наші будні
    А чи знаєте Ви, що?... (спортивна тематика)

    Сумма чисел на противоположных сторонах игральной кости всегда равна 7.

    Календар
    Архів записів
    Друзі сайту
    Освітній портал Дніпропетровщини













    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz