Головна | Реєстрація | Вхід | RSS



























Неділя, 16.06.2019, 02:01

Солонянська
середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів
Солонянської районної ради Дніпропетровської області

сайт заступника
директора школи з НВР
Бондар
Вікторії Олександрівни


























































 

Моя Україна -
Єдина Країна
Меню сайту
Статистика
» Зареєструвалось на сайті
Всього: 1065
» Із них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 0
Користувачів: 1060

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[Хто сьогодні нас відвідав?]

Форма входа
Ресурсний центр
Солонянщини
  • СШЛНІТ
  • Солонянський РНМК
  • Відділ освіти
  • СМС (Солонянська Мережева Спільнота)
  • *****
  • РМО вчителів біології та хімії
  • РМО вчителів географії
  • РМО вчителів іноземної мови
  • РМО вчителів інформатики
  • РМО вчителів курсу "Основи здоров'я"
  • РМО вчителів курсу "Захист Вітчизни"
  • РМО вчителів математики
  • РМО вчителів музичного мистецтва
  • РМО вчителів образотворчого мистецтва
  • РМО вчителів початкових класів
  • РМО вчителів російської мови
  • РМО вчителів суспільствознавства
  • РМО вчителів трудового навчання
  • РМО вчителів української мови та літератури
  • РМО вчителів фізики
  • РМО вчителів фізкультури
  • *****
  • Психологічна служба
  • Сайт логопеда
  • Виховна робота
  • Відзначаємо подію
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Головна » 2011 » Грудень » 12 » Увага! Конкурс Європа Ностра!
    10:27
    Увага! Конкурс Європа Ностра!
     
    Вас запрошують виконати завдання першого туру
    13 грудня з
     9:00 до 18:00.
    • Для проходження першого туру команді необхідно мати один комп'ютер з доступом в Інтернет.
    • Завтра 13 грудня з 11.40 до 12.40 (на 4 уроці) або з 15.30 до 16.30 (після 7 уроку)вам буде надана можливість виконати завдання в комп'ютерних кабінетах (за вашим бажанням).
    • Кожна команда матиме 60 хвилин для виконання завдання.
    • Результати тестування можна буде дізнатись 15 грудня.
    Шановні учасники конкурсу!
    • Богатчук Іван, Шевчук Марина, Некрасова Діана (11А клас)
    • Добнюк Анна, Сафронова Анастасія, Григоренко Альбіна (11А клас)
    • Ситник Євген, Валява Анастасія, Снісар Вікторія (11А клас)
    • Пригожина Анастасія, Митрофанов Микола, Бараєва Альона (11Б клас)
    • Лисенко Євген, Кузьмук Анастасія (11Б клас), Лященко Юлія (11В клас)
    • Антонюк Єлизавета, Завалипіч Катерина, Коломоєць Ірина (10А клас)
    • Лобода Анна, Охаба Іван, Таран Віталій (10А клас)
    • Макієвський Юрій, Золотий Артем, Яковенко Максим (10А клас)
    • Кучеренко Ігор, Євсюкова Марина, Тисячник Владислав (10Б клас)
    • Гетте Олена, Таран Ірина, Петренко Аліна (9А клас)
    • Тиховська Альона, Васік Анна, Ляпчук Кароліна (9А клас)
    Для виконання завдань першого туру використовуються ті самі логіни і паролі,
    які Ви отримали при реєстрації
    та які використовували при проходженні пробного тесту
    .   
     
    Бажаємо Вам успіхів!!!
     


    Переглядів: 379 | Додав: Elena01 | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Цінуємо свій час
    Пошук
    Наші будні
    А чи знаєте Ви, що?... (спортивна тематика)

    В Персии обязательным подарком на свадьбу были шахматы.

    Календар
    Архів записів
    Друзі сайту
    Освітній портал Дніпропетровщини













    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz