Головна » 2013»Грудень»20 » Вітаємо з перемогою у районному конкурсі "Учитель року - 2014"
16:50
Вітаємо з перемогою у районному конкурсі "Учитель року - 2014"
У 2013-2014 навчальному році проходять конкурси "Вчитель року - 2014" у номінаціях «Світова література», «Географія», «Початкове навчання», «Трудове навчання», «Директор школи». Учасником конкурсу у номінації "Початкове навчання" була вчитель початкових класів Солонянської СЗШ №1 Болдирєва Людмила Михайлівна. Вона підготувала усі необхідні матеріали, представила свій довсід журі конкурсу та провела відкритий інтегрований урок.
Журі конкурсу за підсумками наданих матеріалів, презентацій досвіду, відкритих уроків визначили кращих вчителів у кожній номінації. У номінації «Початкове навчання» - Болдирева Людмила Михайлівна стала переможцем.
Вітаємо Людмилу Михайлівну, бажаємо їй творчих успіхів, натхнення, добробуту, сімейного затишку та чергової перемоги в обласному етапі конкурсу "Вчитель року - 2014"!