Сьогодні, 18 травня, відбувся районний європейський ярмарок, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні. Нашу делегацію представляли керівник євроклубу "Соняшник" вчитель історії Фещенко Олена Юріївна, педагог-організатор Купрій Оксана Миколаївна, вчитель музики Гандрабурова Юлія Вікторівна та група дітей 3-7 класів. На фестивалі наша школа представляла Україну.
В футбольном клубе «Манчестер Сити» навечно изъят из обращения номер 23, под которым играл Марк-Вивьен Фоэ — камерунский футболист «Сити», погибший от сердечного приступа во время полуфинала Кубка Конфедераций в 2003 году.