Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенівСолонянської районної ради Дніпропетровської області
4 червня святкує свій День народження старійшина школи - вчитель історії, завідуюча Кімнатою Бойової та Трудової Слави - Макієвська Тамара Юріївна. Наші найщиріші побажання та найкращі вітання Вам, шановна Тамара Юріївна.
До 1850 года мячики для гольфа изготовлялись из кожи и набивались перьями.