Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенівСолонянської районної ради Дніпропетровської області
4 червня святкує свій День народження старійшина школи - вчитель історії, завідуюча Кімнатою Бойової та Трудової Слави - Макієвська Тамара Юріївна. Наші найщиріші побажання та найкращі вітання Вам, шановна Тамара Юріївна.
В греко-римской борьбе не бывает ничьей, всегда должен определяться победитель.