Головна | Реєстрація | Вхід | RSS



























Неділя, 16.06.2019, 02:31

Солонянська
середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів
Солонянської районної ради Дніпропетровської області

сайт заступника
директора школи з НВР
Бондар
Вікторії Олександрівни


























































 

Моя Україна -
Єдина Країна
Меню сайту
Категорії розділу
Трудові відносини [4]
Робочий час [5]
Правовий захист [6]
Соціальне страхування [3]
Відпустки [8]
Оплата праці [10]
Пенсійне забезпечення [10]
Охорона праці [2]
Статистика
» Зареєструвалось на сайті
Всього: 1065
» Із них
Адміністраторів: 2
Модераторів: 1
Провірених: 0
Користувачів: 1060

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[Хто сьогодні нас відвідав?]

Форма входа
Ресурсний центр
Солонянщини
  • СШЛНІТ
  • Солонянський РНМК
  • Відділ освіти
  • СМС (Солонянська Мережева Спільнота)
  • *****
  • РМО вчителів біології та хімії
  • РМО вчителів географії
  • РМО вчителів іноземної мови
  • РМО вчителів інформатики
  • РМО вчителів курсу "Основи здоров'я"
  • РМО вчителів курсу "Захист Вітчизни"
  • РМО вчителів математики
  • РМО вчителів музичного мистецтва
  • РМО вчителів образотворчого мистецтва
  • РМО вчителів початкових класів
  • РМО вчителів російської мови
  • РМО вчителів суспільствознавства
  • РМО вчителів трудового навчання
  • РМО вчителів української мови та літератури
  • РМО вчителів фізики
  • РМО вчителів фізкультури
  • *****
  • Психологічна служба
  • Сайт логопеда
  • Виховна робота
  • Відзначаємо подію
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    Каталог статей

    Головна » Статті » Профком » Соціальне страхування

    Фонд соціального страхування про надання путівки для дитини в супроводі дорослого

    Зважаючи на непоодинокі випадки порушення страхувальниками та застрахованими особами Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого Постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25 лютого 2009 року № 12 (далі – Порядок) Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності подає для використання наступну інформацію.

    При виділенні путівки для дитини в супроводі дорослого, страхувальник та/або комісія із соціального страхування керується нормами Порядку, а саме пунктом 4.7 «Комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про виділення путівки одному із застрахованих батьків (матері або батькові) або застрахованій особі, яка їх замінює (опікунові, піклувальнику), для лікування дитини в супроводі дорослого за наявності у дитини медичних показань на санаторно-курортне лікування з частковою оплатою в розмірі 15 відсотків її вартості, а для лікування двох дітей в супроводі дорослого – 10 відсотків її вартості підставі заяви застрахованої особи та медичних довідок для дорослого та дитини».

    Надання путівки для дитини у супроводі дорослого можливе лише за умови якщо в санаторно-курортних закладах функціонують спеціалізовані відділення для лікування з відповідною матеріально-технічною базою та узгодження віку дитини, яка буде отримувати послуги із санаторно-курортного лікування.

    При виділенні путівки для спільного санаторно-курортного лікування чоловіка, дружини та/або їх дітей віком від 4 до 18 років, та/або члена сім'ї який працює на іншому підприємстві і є застрахованою особою, та/або члена сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання, страхувальник та/або комісія із соціального страхування керується нормами Порядку, а саме пунктом 4.9 «Комісією (уповноваженим) із соціального страхування приймається рішення про виділення путівки (путівок) згідно з медичними показаннями для спільного санаторно-курортного лікування чоловіка, дружини, які працюють на цьому підприємстві та перебувають у шлюбі, або їх дітей віком від 4 до 18 років, у тому числі для члена сім'ї (дружини або чоловіка), який працює на іншому підприємстві і є застрахованою особою, та члена сім'ї, який навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання.

    Путівка члену сім'ї, який працює на іншому підприємстві (навчається у вищому навчальному закладі з денною формою навчання), видається за умови надання довідки з місця його основної роботи (навчання) про те, що він не користувався цією соціальною послугою протягом календарного року.

    При визначенні часткової оплати за путівку, що виділяється члену сім'ї, комісія (уповноважений) із соціального страхування керується пунктами 4.5 та 4.6 цього Порядку».

    Відділ соціальних питань і охорони праці


    Джерело: http://pon.org.ua/dokumenty/podii/1746-fondu-socialnogo-straxuvannya-pro-putivki-dlya.html
    Категорія: Соціальне страхування | Додав: Elena01 (25.03.2013)
    Переглядів: 496 | Теги: соціальне страхування, дорослий з дитиною, профком, путівка | Рейтинг: 5.0/1
    Всього коментарів: 0
    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]
    Цінуємо свій час
    Пошук
    Наші будні
    А чи знаєте Ви, що?... (спортивна тематика)

    Близько 1 500 000 000 годин в рік витрачають жителі США на гру в тетрис.

    Друзі сайту
    Освітній портал Дніпропетровщини













    Copyright MyCorp © 2019
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz